wstecz

Najbardziej nietypowy sposób, aby kupić klub piłkarski…

Daniella Chavez, modelka znana z okładek Playboya, wpadła na niecodzienny pomysł, który ma pozwolić spełnić jej jedno ze swoich największych marzeń – czyli kupno ulubionego klubu piłkarskiego. Chavez w tym celu postanowiła otworzyć swój kanał w serwisie OnlyFans…

Daniela Chavez to modelka oraz influencerka, do tej pory znana głównie z odważnych sesji zdjęciowych oraz rozmaitych kontrowersji. Teraz Chilijka wpadła jednak na zupełnie nowy pomysł – zamierza przejąć klub piłkarski O’Higgins FC. Kolorytu całej sytuacji dodaje fakt, że do zebrania pieniędzy zamierza użyć platformy Onlyfans. 

– Zamierzam kupić O’Higgins FC. To dlatego stworzyliśmy Onlyfans VIP i to właśnie dzięki waszym subskrypcjom zamierzam sprawić, że ten sen stanie się rzeczywistością. Wśród tych, którzy pomogą mi obwieścić światu tę informację, rozlosuje specjalny prezent na Only – ogłosiła chilijska modelka. 

 
Onlyfans – co to? 

Onlyfans to internetowa platforma, w której można oglądać zdjęcia, filmy lub transmisje na żywo. Aby uzyskać do nich dostęp, należy wykupić miesięczną subskrypcję. Content tworzą głównie modelki oraz celebryci, jednak najbardziej popularne są treści dla dorosłych. Najbardziej rozpoznawalni twórcy są w ten sposób w stanie zarobić nawet parę milionów w miesiąc. 

Dla wszystkich, którzy twierdzą, że niemożliwe jest sfinansowanie zakupu klubu piłkarskiego ze sprzedaży swoich nagich zdjęć, mamy złą wiadomość. Daniela Chavez w zaledwie parę dni zebrała kwotę 5 milionów dolarów. Co prawda to około jednej czwartej wymaganej sumy, lecz chilijska modelka twierdzi, że bez problemów zdoła uzbierać wymagane 20 milionów dolarów. 

– Mamy już 5 milionów dolarów, żeby kupić O’Higgins FC. Wielu nie wierzyło, albo wyśmiewało mój pomysł. Po prostu boli ich to, że fan może posiadać swój własny klub. Moje Only jest jednym z najlepiej sprzedających się w Ameryce Południowej. Osiągniemy cel – przekonuje na swoim Twitterze Chavez. 

 

Przypadek Danielli Chavez jest ewenementem. Jeszcze nikt w historii nie wykorzystał platformy OnlyFans do zebrania pieniędzy na zakup klubu piłkarskiego. Co jeszcze ciekawsze, wszystko wskazuje na to, że uda jej się zrealizować ten cel w zaledwie kilka miesięcy. Nie wiemy, czy właśnie nie jesteśmy świadkami powstawania nowego trendu. Oczywistą rzeczą jest to, że nie wszystkim środowiskom będzie pasować taka kolej rzeczy. Jeśli jednak projekt Chavez się uda, to w przyszłości takich przypadków pewnie będzie znacznie więcej.

 

Fot. Twitter

Autor Tymoteusz Szaynok
Piłka nożna

Udostępnij

Translate »