Nowy sponsor na koszulkach Warty Poznań

Warta Poznań na kilka godzin przed rozpoczęciem rundy wiosennej PKO Ekstraklasy zaprezentowała nowego Sponsora Premium. Została nim wywodząca się z Poznania firma Sushi&Food Factor. Na koszulkach meczowych piłkarzy „Zielonych” nowy sponsor będzie promował markę zestawów sushi – Sushi4You. Umowę ma obowiązywać przez 2 lata.

Ogłoszenie współpracy odbyło się w piątkowe przedpołudnie podczas spotkania Warty Poznań z członkami Klubu Biznesu „Zielonych”, dziennikarzami i przyjaciółmi klubu. Zawarcie umowy to wyjątkowa chwila dla przedsiębiorstwa, które rozpoczęło swoją działalność w styczniu 2015 roku. Dzisiaj Sushi&Food Factor to zdecydowany lider sektora sushi branży FMCG w kraju oraz stabilny pracodawca dla ponad 650 osób. Produkty firmy można zakupić w największych sieciach handlowych na terenie całej Polski. Od lutego będą one dostępne także w strefie cateringowej Stadionu Respect Energy w Grodzisku Wlkp., podczas meczów „Zielonych”.

– Współpraca między Sushi&Food Factor a Wartą Poznań stanowi nie tylko związanie dwóch potężnych marek w swoich branżach, ale również otwiera nowe możliwości biznesowe dla obu stron. Ta synergia między liderem kategorii gotowego sushi a najstarszym klubem piłkarskim w Poznaniu to nie tylko inwestycja w promocję i rozwój, ale także budowanie więzi z lokalną społecznością. Wierzymy, że współpraca z Wartą Poznań pozwoli nam na znaczny wzrost rozpoznawalności naszej marki Sushi4You – mówi Anna Tubacka, prezes zarządu Sushi&Food Factor.

  

Sushi&Food Factor będzie przez najbliższe dwa lata Sponsorem Premium Warty Poznań. Kibice ligowej piłki z pewnością zauważą charakterystyczny logotyp firmy – pod numerem na koszulce zawodnika. Ponadto  będzie eksponowany w udostępnionych przestrzeniach reklamowych, ale także w strefach cateringowych Stadionu Respect Energy w Grodzisku Wlkp. Popularne w sklepach zestawy sushi będą dostępne do zakupu podczas meczów Warty Poznań. Będzie to wyjątkowe urozmaicenie dla standardowej oferty cateringowej dostępnej na arenach piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy.

FOT. Warta Poznań

Udostępnij

Translate »