Pierwsza Komunia w restauracji Lewandowskiego? Takie są ceny!

Restauracja Roberta Lewandowskiego organizuje przyjęcia komunijne w maju. Ceny są niższe niż w restauracjach Magdy Gessler czy autorów kuchni molekularnej, ale wciąż nie najniższe. U kapitana reprezentacji Polski można wybrać trzy opcje menu.

Pierwsza Komunia w restauracji NINE’s?

Organizacja przyjęcia komunijnego coraz częściej wychodzi poza cztery ściany domostwa i trafia do restauracji, sal zabaw i innych lokali. Tysiące rodziców wolą wyłożyć pieniądze i nie martwić się, czy komuś czegokolwiek zabraknie. Taką ofertę ma m.in. restauracja NINE’s Roberta Lewandowskiego.

„Planujecie Pierwszą Komunię Świętą Waszego dziecka? NINE’s to miejsce, gdzie pragniemy uczynić ten dzień niezapomnianym dla Was i Waszych najbliższych. Skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej i dokonać rezerwacji” – czytamy na stronie konceptu.

Portal o2.pl przeanalizował ceny za oferowane „talerzyki”. Do wyboru są następujące warianty:

  • Najtańsza opcja kosztuje 125 zł za osobę. W tej cenie można wybrać zupy: rosół i krem paprykowo-pomidorowy. Dla dania głównego do wyboru są kotlet schabowy w panierce z frytkami i sałatkami lub łosoś w nori z czerwonym ryżem i purée z buraka. Na deser dostępne są sernik z białą czekoladą lub sernik czekoladowy.
  • Kolejna opcja to koszt 155 zł za osobę, gdzie dostępne są te same zupy do wyboru, ale inne dania główne. W tym przypadku można wybrać glazurowane żebra wołowe z dodatkami lub grillowanego łososia atlantyckiego z dodatkami. Do wyboru są dwa serniki na deser: z białą czekoladą lub baskijski.
  • Najdroższa opcja kosztuje 205 zł za osobę. W tym wypadku można wybierać spośród trzech dań głównych: glazurowane żebra wołowe, grillowany łosoś atlantycki i grillowany antrykot z dodatkami. Do tego można zamówić zupę i deser.

Istnieje również menu dla dzieci, które kosztuje 75 zł za osobę.

NINE’s to połączenie klasyki z nowoczesnością

Restauracja Roberta Lewandowskiego znajduje się na czterech poziomach zabytkowej, XIX-wiecznej Warzelni, czyli serca Browarów Warszawskich. Znajdują się tu 3 strefy, a każda z nich to zupełnie inne doznania – tak dla smakosza, jak i sportowego kibica.

W restauracji goście mogą zjeść m.in. precelki w kształcie numeru „9”, tatar wołowy, skrzydełka z kurczaka, krewetki, ośmiornicę czy klasycznego burgera, a także steka.

W sport barze znajduje się za to ponad 20 ekranów w jednej przestrzeni oraz oktagonalny bar, jako punkt centralny. Transmisje widoczne są z każdego miejsca, a nalewaków do piwa czy innych napojów nie brakuje!

Przestrzeń Fan Zone znajduje się na 2. piętrze lokalu i wyposażono ją w bardzo duży ekran oraz 66 krzesełek ze stadionowym rodem. Tam można oglądać m.in. mecze Roberta Lewandowskiego. Bilety są w sprzedaży online.

FOT: Restauracja NINE’s

Udostępnij

Translate »