Adrian Meronk nowym ambasadorem marki Loriini

Adrian Meronk rozpoczyna współpracę z marką Loriini, dynamicznie rozwijającym się producentem luksusowych mebli dla ogrodu i domu. Najlepszy polski golfista będzie ambasadorem marki w mediach społecznościowych, a także weźmie udział w kampanii reklamowej w Polsce i Hiszpanii, gdzie wygrał ostatnio prestiżowy turniej Estrella Damm NA Andalucia Masters 2023.

– Ostatnie zwycięstwo w Andaluzji potwierdziło, że trwający sezon jest dla mnie bardzo udany. Nawiązanie współpracy z Loriini to kolejna dobra wiadomość. Wizja tej marki doskonale koresponduje z wartościami, jakie niesie ze sobą golf. Gra umożliwia bardzo bliski kontakt z naturą. Wiele pól golfowych znajduje się w pobliżu lasów, mórz czy jezior. Myślę, że marka, która w swoich działaniach pamięta o środowisku, znakomicie łączy się z tą dyscypliną. To wpłynęło na moją decyzję o nawiązaniu współpracy – mówi Adrian Meronk.

Umowa pomiędzy golfistą a Loriini została zawarta na rok. W ramach współpracy Adrian Meronk weźmie udział w kampanii reklamowej w Polsce, a także Hiszpanii, gdzie polska firma dynamicznie się rozwija. Najlepszy polski golfista będzie brał udział w spotkaniach z innymi partnerami Loriini oraz stanie się twarzą producenta w mediach społecznościowych.

Loriini to hiszpańska marka meblowa, z produkcją w Polsce – stąd właśnie pomysł współpracy z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. – Golf świetnie widzi się z dobrym designem i jakościowym stylem życia. To szybko rosnąca dyscyplina, która kojarzy się z jakością, gustem, luksusem. Adrian, jego klasa i postawa sportowa, jest ucieleśnieniem naszych międzynarodowych ambicji. Wierzymy w długotrwałe relacje i w to, że razem możemy sobie pomóc w globalnym rozwoju – mówi Łukasz Tobys, Prezes Zarządu Loriini Furniture SL.

Firma Loriini dostarcza kompletne, ekskluzywne rozwiązania dla domu i ogrodu. Polski producent oferuje kolekcje dostępne „od ręki”, a także usługę pełnej personalizacji dla klientów indywidualnych oraz deweloperów. Showroom z najwyższej jakości produktami znajduje się w Puerto Banús, luksusowej marinie położonej w Marbelli. To miejsce zyskujące na popularności wśród inwestorów z Polski. Klimat na Costa del Sol sprzyja grze w golfa, który jest tam najpopularniejszą dyscypliną sportu. Stąd pomysł współpracy z Adrianem Meronkiem, który jest bardzo rozpoznawalny w Hiszpanii.

Adrian Meronk to najlepszy polski golfista i jeden z najpopularniejszych sportowców w kraju. Polak ma na koncie cztery zwycięstwa w DP World Tour, jednej z najbardziej prestiżowych serii na świecie. Po zwycięstwie w Estrella Damm NA Andalucia Masters 2023 Adrian Meronk zainkasował 637,5 tysiąca dolarów i awansował na 3. miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu. Najlepszy polski golfista zajmuje obecnie 54. miejsce w światowym rankingu. Jego celem jest rywalizacja z najlepszymi zawodnikami świata w północnoamerykańskim PGA Tour.

Udostępnij

Translate »