Babskie Bieganie z Adrianem Kosterą

Dzień Kobiet można spędzić też aktywnie. 9 marca w sobotę panie, ale także panowie mogą wspólnie pobiegać z Adrianem Kosterą, który wciąż realizuje Wyzwanie 365 Triathlon. Aktualnie biega we wrocławskich Parku Grabiszyńskim i właśnie tam zapraszam panie na „Babskie Bieganie”.

Wcześniej, kiedy Kostera realizował próbę jazdy na rowerze, jego sztab organizował „Babskie Kręcenie”, czyli wspólną przejażdżkę z ultrathriatlonistą. Tym razem będzie można z nim pobiegać. Wszystkie panie, ale także panowie mogą pojawić się w Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu w sobotę, o godzinie 9 i wspólnie z Adrianem Kostera pokonać kolejne kilometry jego wyzwania.

Jak przyznają organizatorzy, to doskonała okazja nie tylko do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale również spotkania, wzajemnej inspiracji oraz wymiany doświadczeń treningowych. Warto dodać, że tradycyjnie rozgrzewkę poprowadzi jeden z najbardziej utytułowanych lekkoatletów w kraju, były 400-metrowiec Robert Maćkowiak.

Udział w „Babskim Bieganiu” jest bezpłatny, a dodatkowo każda z uczestniczek sobotniego spotkania, będzie miała zapewniony darmowy udział w Dolnośląskim Crossie Rowero-Pieszym 6-7 kwietnia. Wystarczy zapisać się do udziału i w nazwie zespołu podać „Babskie Bieganie“. Dodatkowo można również zgłosić drugą osobę w promocyjnej cenie 20 zł (również na nazwę drużyny „Babskie Bieganie”.)

Przypomnijmy, że Adrian Kostera to utratriathlonista, który od pierwszego czerwca codziennie realizuje swoje wyzwanie Triathlon 365. W sumie pokonał już 1205 km, pływając, 31132 km jeżdżąc na rowerze, a obecnie biega. Do końca wyzwania pozostało mu trzy miesiące. Metę zaplanowano na 31 maja w Dolnośląskim Centrum Sportu Jakuszyce.

Udostępnij

Translate »