Bilet na igrzyska za 24 euro

Kilkadziesiąt tysięcy biletów na olimpijskie zawody lekkoatletyczne trafiło dziś do sprzedaży. Najtańsze wejściówki na Stade de France kupić można nawet za 24 euro.

Zawody lekkoatletyczne w Paryżu rozgrywane będą na słynnym Stade de France, który pomieścić może nawet 80 tys. widzów. Rozpoczną się 2 sierpnia, a zakończą 10. Oczywiście część biletów znalazła swoich właścicieli już podczas pierwszej tury sprzedaży. Organizatorzy postanowili jednak w ramach specjalnej akcji Athletics Special udostępnić kolejnych kilkadziesiąt tysięcy wejściówek.

Najtańsze, na sesje poranne kosztują 24 euro. Za te wieczorne, w których najczęściej rozgrywane są finały, będziemy musieli zapłacić już minimum 85 euro.

Warto dodać, że Athletics Special to jedna z serii niespodzianek organizowanych przez komitet organizacyjny Paryż 2024 w ciągu najbliższych kilku tygodni poprzedzających igrzyska. Takich bonusów ma być zdecydowanie więcej, w związku z czym organizatorzy namawiają do tego, żeby wnikliwie śledzić olimpijskie media społecznościowe.

Jak kupić bilety? Należy wejść na stronę tickets.paris2024.org, założyć swoje konto, a następnie wybrać interesujące nas wejściówki. Poza lekkoatletyką dostępne są jeszcze bilety na takie dyscypliny jak: rugby, piłka ręczna, wioślarstwo, boks, koszykówka, kajakarstwo, podnoszenie ciężarów.

Wciąż można też uczestniczyć w ceremonii otwarcia i zamknięcia igrzysk. Niestety trzeba się liczyć z bardzo dużymi kosztami. Na ceremonię otwarcia dostępne są tylko wejściówki za 2700 euro, a zamknięcia 1100 euro.

Udostępnij

Translate »