Bukmacherzy wierzą w Polaków. Kurs 150 na strzelonego gola

Polacy rozpoczną fazę pucharową mistrzostw świata od meczu z Francją. Rozpoczną, bo wszyscy wierzymy, że stać nas na wygraną z trójkolorowymi. Wierzą również bukmacherzy, którzy oferują możliwość postawienia na strzelenie bramki przez naszych reprezentantów po kursie 150. Dodatkowo każde trafienie Lewandowskiego to kolejny bonus o wartości 50 zł.

Polska zmierzy się z Francją 4 grudnia (niedziela) o 16.00. Patrząc z perspektywy gracza, na dobrą sprawę aby wygrać, nasi piłkarze nie muszą nawet pokonać Francuzów. Wystarczy, że strzelą bramkę.

Jak to działa? Zarejestruj się w Superbet z kodem THESPORT, wpłać depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postaw swój pierwszy zakład singiel na gola Polski w meczu z Francją, stawiając minimalnie 2 zł. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w wysokości 300 zł. Co więcej, Superbet zapłaci także 50 zł PLN za każdego gola Lewandowskiego.

Ponadto każdy gracz, który zarejestruje konto z kodem THESPORT i wpłaci pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 zł, otrzyma również ekskluzywny bonus o wartości 34 zł. Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ.

Link do rejestracji (KLIKNIJ)

https://superbet.pl/rejestracja?bonus=THESPORT

REGULAMIN

Fot. Wiki Commons

Udostępnij

Translate »