Dodatkowa pula pakietów na 10. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

W sumie 12 tys. biegaczy będzie mogło wystartować 15 czerwca w 10. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie. Organizatorzy właśnie poinformowali, że do sprzedaży trafiła dodatkowa pula 1000 pakietów startowych.

10. PKO Nocny Wrocław Półmaraton cieszy się niesamowitym zainteresowaniem. Z okazji jubileuszowej, dziesiątej edycji organizatorzy postanowili zaspokoić apetyty wszystkich chętnych do wzięcia udziału w biegu ulicami malowniczego Wrocławia. Właśnie ogłoszono uruchomienie sprzedaż dodatkowych tysiąca pakietów startowych.

Pierwsze dziesięć tysięcy miejsc zostało wyprzedane w ciągu 10 dni. Na liście startowej znalazły się nazwiska z ponad 30 krajów. W związku z tak dużym zainteresowaniem organizatorzy postanowili zwiększyć limit startujących do 11 tys. Dodatkowe 1000 miejsc znalazło nabywców w dobę!

To jednak nie wystarczyło. Po bardzo udanej 9. edycji biegu, chętnych do startu w tym roku jest jeszcze więcej. Młodzieżowe Centrum Sportu we Wrocławiu wyszło im naprzeciw i ogłosiło, że do sprzedaży trafia właśnie kolejna, dodatkowa pula 1000 miejsc.

Wszyscy biegaczy, którzy jeszcze nie zdążyli zarezerwować swojego miejsca, dodatkowa pula tysiąca pakietów startowych jest już dostępna. Kto chce wystartować w tym wyjątkowym biegu we Wrocławiu 15 czerwca 2024 roku o godz. 22.00, powinien zarejestrować się na stronie tutaj: wroc.city/Zapisy10NWP.

Wszystko wskazuje na to, że 10. edycja PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu będzie rekordowa pod względem frekwencji. Pierwszy raz bowiem do sprzedaży w sumie trafiło aż 12 tys. miejsc.

Fot. Archiwum organizatora

Udostępnij

Translate »