Ewa Swoboda Barbie? Jest cała w tatuażach!

Wysportowana, z długimi włosami i… tatuażami. Mattel i Ewa Swoboda pochwalili się współpracą, której efektem jest lalka Barbie z podobizną polskiej sprinterki. Jak sama mówi, jest to dla niej spełnienie marzeń.

Ewa Swoboda i jej lalka Barnie

„Barbie od 65 lat wspiera historie dziewczynek i wciąż to kontynuuje. Obchody #Barbie65 trwają, a my wyróżniamy dziewięć profesjonalnych sportsmenek z całego świata, których doskonałość w sporcie inspiruje dziewczynki do dalszej gry” – informuje w swoich mediach społecznościowych firma Mattel, producent lalek.

Wyróżniona została Ewa Swoboda, polska sprinterka. Oprócz niej swoją podobiznę otrzymały Venus Williams (tenis), Mary Fowler, Christine Sinclair (piłka nożna) czy Estelle Mossely (boks).

„Opowiadając ich historie i honorując te wzorce do naśladowania unikalnymi lalkami Barbie stworzonymi na ich podobieństwo, dziewczynki w każdym wieku zobaczą, że one również mają potencjał, aby stać się światowej klasy sportowcami” – dodaje Mattel.

Tak wygląda lalka Ewy Swobody

– Jestem przeszczęśliwa, że Barbie doceniła moją historię i wyróżniła mnie obok ośmiu innych niesamowitych sportsmenek z całego świata tytułem Barbie Role Model. Wciąż nie mogę w to uwierzyć! Jako mała dziewczynka bawiłam się lalkami, a teraz mam własną lalkę Barbie, która wygląda jak ja – jedyny taki egzemplarz na świecie – pisze Swoboda na swoim Instagramie.

Biegaczka chce, aby jej historia pokazywała, że zawsze warto być sobą. Nie trzeba spełniać niczyich oczekiwań ani dopasowywać się do narzuconych ram, by osiągać swoje cele.

– Każdy z nas ma prawo wyrażać siebie na swój sposób – dodała, pokazując tatuaże swojej lalki.

FOT: Ewa Swoboda / Instagram

Udostępnij

Translate »