FAME MMA na PGE Narodowym! Będzie komplet widzów?

Federacja FAME poinformowała w mediach społecznościowych, że jej sierpniowy event pod numerem 22 odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Po sześciu latach istnienia FAME ma już ponad ćwierć setki zorganizowanych wydarzeń w całej Polsce, ale ten będzie wyjątkowy.

FAME 22: ULTIMATE na Stadionie Narodowym

FAME 22: ULTIMATE to gala, która ukaże najwyższy poziom pasji, emocji oraz sukcesu. Będzie to niespotykany, a także przekraczający wcześniejsze granice event. Jednym z głównych punktów programu będzie turniej w klatce rzymskiej (ring o rozmiarach 3×3 metry).

– Nadszedł ten moment, na który wszyscy z upragnieniem czekaliśmy. Stolico, nadchodzimy! Już za parę miesięcy będziecie świadkami największej gali freak fight na świecie i PIERWSZEJ, która odbędzie się na największym stadionie w Polsce. Najmocniejsze zakończenie lata, dziesiątki tysięcy kibiców na żywo. TO BĘDZIE PRZEPOTĘŻNE WIDOWISKO i prawdziwie HISTORYCZNA GALA! – informuje FAME.

Sprzedaż biletów rusza 10 czerwca o godz. 18:00 w serwisie eBilet. Jednocześnie organizatorzy poinformowali, że gala w łódzkiej Atlas Arenie nie odbędzie się, ale każdy, kto zakupił bilet na obiekt, otrzyma zwrot środków.

– Trudno słowami opisać naszą radość. Mniej więcej sześć lat temu odbyła się gala FAME 1 w Koszalinie. Gdyby w tamtym momencie ktoś mi powiedział, że w 2024 roku zorganizujemy galę na PGE Narodowym, nie uwierzyłbym. Teraz jesteśmy jednak już zupełnie inną marką. Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim współpracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie pozwala nam się tak rozwijać i realizować nie tylko cele biznesowe, ale również nasze wielkie marzenia – uważa współwłaściciel federacji FAME Krzysztof Rozpara.

Nie ma jeszcze cen biletów, choć internauci nie mają wątpliwości, że gala wypełni PGE Narodowy. Odbywają się tu zawsze największe wydarzenia w różnych dyscyplinach. Wszystkie miejsca zajęte były na żużlowym Grand Prix, gali KSW oraz evencie youtubera Buddy. Sam fakt, że impreza odbędzie się na PGE Narodowym, pozwoli na duży rozgłos i zapewne ponad 100 tys. osób chętnych na kupno biletu.

FOT: FAME MMA / YT

MMA

Udostępnij

Translate »