FIRE – oficjalny utwór Euro 2024 z premierą na streamingu

Włoskie trio elektroniczne MEDUZA, nominowany do Grammy zespół OneRepublic i niemiecka piosenkarka oraz autorka tekstów Leony, połączyli siły, aby wydać utwór FIRE przed tegorocznym turniejem w Niemczech.

Utwór na Euro 2024 wakacyjnym hitem?

Utwór napisany przez Ryana Teddera z OneRepublic i wyprodukowany przez MEDUZA, łączy uwielbianą przez włoską grupę anthemiczną produkcję house, krajobrazy dźwiękowe OneRepublic oraz popowy sznyt Leony. Ma uosabiać zapał i ducha zarówno fanów piłki nożnej, jak i muzyki.

Kibice będą mieli okazję zobaczyć hymn wykonany na żywo przez trzech artystów podczas ceremonii zamknięcia, która odbędzie się przed finałem na Olympiastadion Berlin w niedzielę, 14 lipca.

MEDUZA stworzyła także pełne doświadczenie dźwiękowe, serię kompozycji inspirowanych hymnem, aby wzbogacić sekwencje telewizyjne, muzykę wejściową dla drużyn wchodzących na boisko i kluczowe momenty, takie jak wręczenie trofeum, zapewniając, że duch Euro 2024 rezonuje we wszystkich aspektach wydarzenia, jednocząc muzykę i piłkę nożną.

Dodatkowo, oficjalna playlista EURO 2024 jest teraz dostępna na platformach streamingowych, z tygodniowymi aktualizacjami i specjalnie dobranymi przejęciami zapewniającymi dynamiczne i wciągające muzyczne tło turnieju.

Oficjalna playlista Euro 2024 znajduje się -> TUTAJ .

Jak podoba wam się utwór?

FOT: UEFA

Udostępnij

Translate »