Gwiazdy polskiego sportu w Teamie OSHEE

OSHEE zaprosiło do współpracy czołowych polskich sportowców. W Team O Hydrated by Oshee znaleźli się m.in.: Natalia Kaczmarek, Bartosz Kurek, Kamil Semeniuk i Ewa Swoboda.

OSHEE od lat współpracuje z najlepszymi sportowcami, będąc symbolem zdrowego i aktywnego trybu życia. Przy okazji startu interdyscyplinarnego projektu TEAM O, marka wdraża nową platformę komunikacji: HYDRATE FOR GREAT. Jej celem jest podkreślenie wagi odpowiedniego nawodnienia, zarówno wśród profesjonalnych sportowców osiągających na co dzień mistrzowski poziom, ale również wśród osób, które realizują się w innych obszarach.

Do pierwszej odsłony projektu TEAM O dołączyli: Natalia Kaczmarek – wicemistrzyni świata, mistrzyni i 2-krotna wicemistrzyni Europy, rekordzistka Polski w biegu na 400m, Ewa Swoboda – halowa wicemistrzyni świata, halowa mistrzyni Europy w biegu na 60m, Urszula Łoś – wielokrotna Medalistka Pucharu Świata, wicemistrzyni Europy i 15-krotna mistrzyni Polski w kolarstwie torowym, Bartosz Kurek – mistrz Włoch, mistrz Japonii i mistrz Polski w piłce siatkowej, Kamil Semeniuk – 2-krotny zwycięzca Ligi Mistrzów, 2-krotny zdobywca Klubowych Mistrzostw Świata, mistrz Włoch, 2-krotny zdobywca Superpucharu Włoch i zdobywca Pucharu Włoch w piłce siatkowej, Andrzej Wrona – mistrz świata, mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski w piłce siatkowej, Mateusz Bieniek – zdobywca Klubowych Mistrzostw Świata, 2-krotny mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski w piłce siatkowej, Marcin Janusz – 2-krotny zwycięzca Ligi Mistrzów i 2-krotny mistrz Polski w piłce siatkowej, Jakub Kochanowski – zwycięzca Ligi Mistrzów, 2-krotny zdobywca Superpucharu Polski, zdobywca Pucharu Polski w piłce siatkowej.

– W OSHEE chcemy dbać prawidłowe nawodnienie, które jest kluczowe zarówno w osiąganiu rzeczy wielkich, jak i na co dzień dla każdego z nas, pomagając w prowadzeniu aktywnego stylu życia, realizacji siebie i swoich pasji. Projekt TEAM O to dopiero początek naszych działań w ramach platformy komunikacji OSHEE – HYDRATE FOR GREAT. Ma ona wymiar globalny i dotyczy wszystkich obszarów działań marki – mówi Tadeusz Czarniecki, CMO OSHEE.

– Odpowiednie nawodnienie to obowiązek w profesjonalnym podejściu do siatkówki i do sportu generalnie. Dziś o sukcesie często decyduje jeden punkt, jedna akcja – trzeba więc zadbać o każdy element, który składa się na sportową formę. Cieszę się, że mogę wziąć udział w projekcie, w którym będziemy nawiązywać do istoty nawodnienia – dodaje siatkarz Kamil Semeniuk, nowy ambasador OSHEE.

Wtóruje mu Ula Łoś, polska kolarka torowa, wicemistrzyni Europy – To nobilitacja i prestiż znaleźć się w gronie tak wybitnych sportowców, z którymi wspólnie tworzymy Team O. Mam nadzieję, że nasze zaangażowanie w komunikacje marki przyczyni się do zwiększenia świadomości w temacie potrzeby nawadniania wśród sportowców – bez względu na uprawianą dyscyplinę.

Już wkrótce na półki sklepowe trafi pięć dedykowanych napojów OSHEE z wizerunkami wszystkich sportowców TEAM O na etykietach. Produkty pojawią się w sprzedaży na przełomie maja i czerwca. Będą wśród nich zarówno napoje izotoniczne jak i Sports Drinki bez dodatku cukru. Każdy z nich będzie miał pojemność 750 ml.

Udostępnij

Translate »