Jan Błachowicz wesprze futbolistów Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Światowej sławy zawodnik MMA chce swoim doświadczeniem i kulturą pracy wesprzeć wrocławski zespół w walce o mistrzostwo Europy, a także zaangażować się w szereg wspólnych aktywności – pierwszą z nich jest wspólny wideoklip.

Błachowicz to postać doskonale znana nie tylko w Polsce, ale również na świecie, a przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Polak ma na swoim koncie mistrzowski pas największej światowej federacji MMA – UFC, a także tytuły mistrzowskie zdobyte wcześniej w rodzimej KSW. Teraz Błachowicz chce wesprzeć Panthers Wrocław w ich walce o mistrzostwo Europy – przede wszystkim jako mentor. Kluczowym punktem współpracy będzie rzut monetą przed meczem otwarcia sezonu w wykonaniu Błachowicza 26 maja na Tarczyński Arenie.

– Współpraca z żywą legendą światowego MMA napawa nas wielką dumą. Jan Błachowicz wesprze nas przede wszystkim pod względem doświadczenia i mentoringu. Chcielibyśmy, aby pokazał naszym zawodnikom, jak należy podchodzić do wyzwań, aby wygrywać. Naszym celem – podobnie jak u Janka – jest międzynarodowy sukces, dlatego niezwykle cieszymy się z jego wsparcia. Sił z pewnością nam nie zabraknie! – opowiada Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

– Walka o tytuł mistrzowski, niezależnie od dyscypliny wymaga konsekwencji i determinacji, a o ostatecznym zwycięstwie mogą decydować centymetry i ułamki sekund. Wierzę, że Panthers Wrocław sięgną po najwyższe trofeum. Chociaż każdy mecz ma znaczenie, to otwarcie sezonu jest wydarzeniem wyjątkowym i magicznym. Nie mogę się doczekać, by wykonać rzut monetą, a następnie zasiąść na trybunach i czuć tę atmosferę. 26 maja na Tarczyński Arena bądźmy razem! – mówi sam Jan Błachowicz.

Współpraca ma także wymiar promocyjny. Panthers Wrocław wraz z Janem Błachowiczem przygotowali szereg atrakcji dla kibiców, które zdradzą już wkrótce.

Fot. Archiwum Panthers Wrocław

Udostępnij

Translate »