Juventus i Barcelona gratulują Polakom awansu!

Mamy zawodników grających w najlepszych klubach na świecie oraz reprezentację, która dotarła do 1/8 finału mistrzostw świata – nieważne w jakim stylu. Juventus, Barcelona, Napoli, Aston Villa – zobaczcie jak wielkie kluby, których barw na co dzień bronią polscy piłkarze, gratulowały im historycznego awansu!

Juventus

Największym bohaterem spotkania z Argentyną, jak i poprzedniego z Arabią Saudyjską, został Wojciech Szczęsny – podstawowy golkiper Juventusu, którego barwy reprezentuje również Arkadiusz Milik. Dwa obronione karnego naszego bramkarza przejdą do historii mistrzostw świata.

 
 
 
Barcelona

Choć w meczu z Argentyną Robert Lewandowski nie miał zbyt wielu okazji do strzelenia bramki, to i tak historycznego awansu do fazy pucharowej pogratulowała mu FC Barcelona. W meczu z Arabią Saudyjską Lewy strzelił swoją pierwszą bramkę dla kadry narodowej w finałach mistrzostw świata!

 
 
Napoli

Autorem jednej z dwóch bramek naszej reprezentacji na mundialu jest Piotr Zieliński, występujący w SSC Napoli. Włosi docenili jego wkład w awans polskiej kadry do 1/8 finału.

 
Aston Villa

Awans Polaków nie umknął także uwadze Aston Villi, której zawodnikami są Matty Cash i Jan Bednarek.

 
 

____________

https://superbet.pl/rejestracja?bonus=THESPORT

Podobają Ci się nasze teksty? Wesprzyj nas na BuyCoffee! To dzięki Wam treści na TheSport.pl nadal mogą być ogólnodostępne. Dziękujemy za regularne odwiedzanie naszego portalu!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fot. Facebook FC Barcelona

Filip Skalski

Udostępnij

Translate »