Katar 2022: Mundial w 4K i z nowymi formatami

Podczas mundialu w Katarze nie będzie można się nudzić. Telewizja Polska pokaże wszystkie 64 mecze, również w jakości 4K, a oprócz tego specjalnie na tę okazję przygotowuje dedykowane programy z ekspertami. Impreza rusza 20 listopada.

Wszystkie mundialowe mecze będzie można oglądać antenach TVP1, TVP2, TVP Sport oraz TVP 4K – kanale przygotowanym specjalnie na mistrzostwa, gdzie wszystkie transmisje obejrzymy w najwyższej jakości. Oprócz tego wszystkie spotkania będzie można oglądać także w internecie na tvpsport.pl, w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz w Smart TV.

 

W TVP Sport zobaczymy programy przygotowane specjalnie z myślą o mistrzostwach świata. Będą to „Mundial na tak”, „Halo Katar” i „Mundial lajt”, w których wystąpią eksperci – m.in. byli piłkarze oraz trenerzy, w tym np. Jerzy Brzęczek.

Mistrzostwa świata w Katarze wystartują 20 listopada. W meczu otwarcia gospodarze podejmą kadrę Ekwadoru (godz. 17:00). Wcześniej, bo o 15:45 TVP pokaże ceremonię otwarcia imprezy. Finał zaplanowano na 18 grudnia.

https://superbet.pl/rejestracja?bonus=THESPORT

Reprezentacja Polski rywalizująca w grupie C rozpocznie mistrzostwa 22 listopada od meczu z Meksykiem (godz. 17:00, kom. Mateusz Borek i Janusz Michalik). Następnie 26 listopada zagramy z Arabią Saudyjską (godz. 14:00, kom. Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow), a grupowe zmagania zakończymy 30 listopada spotkaniem z Argentyną (godz. 20:00, kom. Jacek Laskowski i Robert Podoliński). Wszystkie mecze Polaków obejrzymy na kanale pierwszym Telewizji Polskiej.

CZYTAJ TEŻ >>> Katar 2022: Ostatni mundial Dariusza Szpakowskiego

________

Podobają Ci się nasze teksty? Wesprzyj nas na BuyCoffee! To dzięki Wam treści na TheSport.pl nadal mogą być ogólnodostępne. Dziękujemy za regularne odwiedzanie naszego portalu!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fot. TVP

Filip Skalski

Udostępnij

Translate »