Katar 2022: typy na 23 listopada – co warto obstawić?

W trzy pierwsze dni mundialu nie zabrakło emocji. Kurs na to, że Arabia Saudyjska pokona Argentynę wynosił 25! Tego jednak prawdopodobnie nie przewidzieliby nawet najwięksi saudyjscy optymiści. Na jakie typy warto zwrócić uwagę podczas obstawiania meczów 23 listopada? Podpowiadamy! (Pamiętajcie, że kursy mogą ulec zmianie).

https://superbet.pl/rejestracja?bonus=THESPORT

Maroko – Chorwacja

Obie drużyny strzelą gola – tak: 2,10

Bezpośrednie spotkanie Maroka z Chorwacją może zadecydować o tym, kto zajmie 2. miejsce w Grupie F, której zdecydowanym faworytem jest Belgia. Z tego powodu możemy spodziewać się zdecydowanych ataków z obu stron. Obie drużyny w swoich ostatnich spotkaniach strzelały wiele bramek.

Belgia – Kanada

Przedział goli – 2-3: 2,10

Choć Kanadyjczycy są całkiem solidną ekipą, zdecydowanym faworytem meczu będą Belgowie. Wynik 2:1 lub 3:0 jest jak najbardziej prawdopodobny.

Niemcy – Japonia

Obie drużyny strzelą gola – nie: 1,90

Obrona Niemiec wygląda naprawdę solidnie. Przewidujemy, że Japończykom nie uda się przez nią przedrzeć.

Hiszpania – Kostaryka

Przedział goli – 3-4: 2,45

Mecze Hiszpanii i Kostaryki do tej pory obfitowały w grad bramek Podejrzewamy, że i tym razem Hiszpanie szybko ruszą do ataku, chcąc przejąć inicjatywę i zapewnić sobie zwycięstwo już w pierwszej połowie spotkania.

Oprócz singli czy zwykłych łączonych kuponów warto wziąć pod uwagę również ofertę Superbets na Superbecie, w której złączymy ze sobą kilka bardzo prawdopodobnych kursów po wysokim kursie, np:

Hiszpania – Kostaryka

Powyżej 2,5 gola w meczu
Powyżej 7,5 rzutów rożnych w meczu
Powyżej 1,5 kartki w meczu

Kurs: 2,50

Pamiętajcie, że po rejestracji z kodem THESPORT na start otrzymacie masę bonusów! Aby przejść do strony, kliknijcie w baner poniżej:

https://superbet.pl/rejestracja?bonus=THESPORT

Udostępnij

Translate »