Kolejny znany dziennikarz opuszcza TVP Sport

Po ponad 17 latach z TVP rozstaje się Sebastian Parfjanowicz. Pełniący rolę kierownika redakcji informacji i internetu w TVP dziennikarz będzie kontynuował zawodową karierę gdzie indziej. Parfjanowicz to dobrze znana postać wszystkim fanom lekkoatletyki, kolarstwa, sportów zimowych czy piłki nożnej, przy której także się udzielał. Od teraz będzie pracował dla portalu „Przegląd Sportowy Onet”, gdzie ma objąć funkcję zastępcy red. naczelnego.

Sebastian Parfjanowicz przez szereg długich lat pracował w Telewizji Polskiej. Znany był głównie jako dziennikarz sportowy i często widywaliśmy go na antenie TVP Sport. Przeprowadzał wywiady, prowadził studio, był korespondentem z największych sportowych imprez zarówno w kraju jak i za granicą. W ostatnim czasie pełnił rolę kierownika redakcji informacji i internetu.

O swoim odejściu poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. W długim wpisie na portalu „X” dziękował swoim współpracownikom i szefom, a w szczególności Markowi Szkolnikowskiemu (były dyrektor TVP Sport).

Wedle medialnych doniesień nowym miejscem pracy Sebastiana Parfjanowicza będzie należący do spółki Ringier Axel Springer Polska portal „Przegląd Sportowy Onet”. Ma tam objąć funkcję zastępcy redaktora naczelnego.

FOT. TVP Sport

Udostępnij

Translate »