Movemore.pl nowym partnerem IRONMAN Poland

Movemore.pl, specjalistyczny sklep ze smartwatchami, urządzeniami i akcesoriami dla osób aktywnych, dołączył do grona partnerów zawodów triathlonowych IRONMAN Poland.

Movemore.pl, uznawane za eksperta w dziedzinie produktów i akcesoriów sportowych, w tym smartwatchy i urządzeń do monitorowania fitness, wprowadza innowacyjność i zaawansowaną technologię na rynek. Maciej Pawłowski z zespołu IRONMAN Poland podkreśla znaczenie współpracy z takim partnerem.

– Jesteśmy zbudowani tym partnerstwem. Movemore.pl posiada niezwykle cenne doświadczenie w obszarze urządzeń i akcesoriów sportowych. Z kolei triathloniści, uczestnicy imprez IRONMAN to osoby ceniące wysoką jakość i innowacyjność, a jednocześnie lubiące wszelkiego rodzaju nowinki techniczne. Liczę, że to synergiczne połączenie przyniesie wiele korzyści każdej ze stron – przyznaje Maciej Pawłowski, dyrektor sprzedaży i sponsoringu w agencji Sport Evolution.

Sojusz z IRONMAN Poland to dla Movemore.pl możliwość wspierania wydarzeń sportowych oraz dostarczania produktów, które pomagają sportowcom w osiąganiu lepszych wyników. To element pasji i dążenie do bycia częścią sportowych aspiracji swoich klientów. Współpraca ta jest świadectwem zaangażowania firmy w promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

– To dla nas jednocześnie ogromny zaszczyt, jak i wyzwanie oraz motywacja do dalszego rozwoju. Naszą misją jest zachęcenie ludzi do większej i regularnej aktywności fizycznej; zarówno tej ściśle związanej ze sportem oraz zdrowym trybem życia, ale także z podróżami i odważnym eksplorowaniem świata. Asortyment oferowany w Movemore.pl wspiera naszych klientów w ich codziennym, aktywnym funkcjonowaniu, a to, co możemy zagwarantować, to że nasze portfolio będzie się sukcesywnie powiększać również o marki stricte specjalistyczne – tak aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających odbiorców – mówi Agata Domagała, managing director Movemore.pl.

W ramach zaangażowania w zawody IRONMAN Poland, Movemore.pl chce także dzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie najnowszych trendów w branży sportowej. Firma z radością przyjmuje wyzwanie, aby być nie tylko dostawcą sprzętu, ale także motywatorem i inspiracją dla społeczności triathlonowej.

Wybrane produkty z oferty Movemore.pl będą dostępne nie tylko w sklepie internetowym, ale też podczas tegorocznych wydarzeń serii IRONMAN Poland w Warszawie, Gdyni i Poznaniu.

Udostępnij

Translate »