Namedsport partnerem ORLEN Superligi

Włoski producent odżywek i suplementów, Namedsport, kontynuuje współpracę z Superligą na następne dwa sezony. Marka pozostaje oficjalnym partnerem ORLEN Superligi oraz ORLEN Superligi Kobiet.

W ramach promocji partnera planowane są różnorodne działania, w tym reklamy na wideo bandach, obecność w cyfrowych mediach obu lig i klubów, oraz promocja podczas transmisji meczów na kanałach sportowych telewizji Polsat.

Dodatkowo marka będzie angażować kibiców w wybór najlepszego zawodnika każdego meczu ORLEN Superligi za pośrednictwem oficjalnej aplikacji mobilnej rozgrywek. Superliga, we współpracy z Namedsport, zaplanowała organizację cyklu szkoleń dla zawodników, zawodniczek oraz fizjoterapeutów działających w klubach ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet. Celem tych działań jest edukacja sportowców w kwestiach bezpiecznej suplementacji oraz skutecznej regeneracji.

 

Piotr Należyty, prezes zarządu Superligi, wyraził radość z przedłużenia kontraktu z obecnym partnerem, podkreślając wagę zdrowia i właściwej suplementacji zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i dla każdej osoby. Zaznaczył, że ważne jest promowanie marki, która została sprawdzona, przebadana i uznana za bezpieczną, wspierającą osiąganie wysokich wyników sportowych oraz codzienne odżywianie.

Superliga zarządza najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej w Polsce — ORLEN Superligą i ORLEN Superligą Kobiet, odpowiedzialną za organizację rozgrywek, sprzedaż praw medialnych oraz scentralizowanych praw marketingowych.

FOT. Orlen Superliga

Udostępnij

Translate »