Osłabieni Panthers przegrywają z mistrzami Europy

Po dwóch zwycięstwach na otwarcie European League of Football Panthers Wrocław musieli uznać wyższość Frankfurt Galaxy – aktualnych mistrzów Europy. Osłabieni brakiem podstawowego rozgrywającego wrocławianie zapowiadają wyciągnięcie wniosków, a okazja do sportowej rehabilitacji już za tydzień – w domowym spotkaniu przeciwko Hamburg Sea Devils.

Porażka Panthers na wyjeździe

W niedzielę 19 czerwca Panthers Wrocław mierzyli się na wyjeździe z Frankfurt Galaxy w ramach 3. kolejki tegorocznego sezonu European League of Football. Na boisku zabrakło m.in. kontuzjowanych zawodników ze Stanów Zjednoczonych – Justice’a Hansena i Williama Lloyda.

– To było dla wszystkich bardzo trudne spotkanie. Kontuzje na kluczowych pozycjach nie pozwoliły nam na dobre wejście w mecz, który od pierwszych minut nie potoczył się według planu gry. Mamy kolejny tydzień, by dokonać kluczowych zmian i przygotować się do meczu z Hamburg Sea Devils. Porażka z Frankfurt Galaxy nie zmienia nic w naszych planach na ten sezon. Nadal jesteśmy w grze – mówi Jakub Samel, trener główny Panthers Wrocław.

Panthers wracają do Wrocławia

Po dwóch wyjazdowych spotkaniach kolejny mecz Panthers rozegrają u siebie. 26 czerwca na Stadionie Olimpijskim podejmą Hamburg Sea Devils w pojedynku na szczycie konferencji północnej. Spotkanie to może mieć kluczowe w znaczenie w kontekście awansu do fazy play-off.

– Musimy szybko przełknąć porażkę z Frankfurtu i skupić się na kolejnym, tym razem domowym spotkaniu. Po dwóch trudnych wyjazdach wracamy na Stadion Olimpijski i chcemy pokazać naszym kibicom charakter, za który nas tak uwielbiają. Gwarantuję, że będzie to inne spotkanie niż ostatnia porażka – przekonuje Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Bilety na mecz Panthers Wrocław z Hamburg Sea Devils można kupić już teraz w serwisie Ticketmaster, a także w kasach w dniu meczu. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się 26 czerwca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu osobiście, mają możliwość śledzenia spotkania na żywo od godz. 15.00 na antenie Polsat Sport Extra.

Udostępnij

Translate »