Reprezentant Polski niespodziewanie zmieni klub?

W sieci pojawia się coraz więcej doniesień, jakoby Jakub Moder miał pożegnać się z Premier League. 24-letni pomocnik Brighton znalazł się na celowniku Galatasaray. 

Moder w ciągu ostatnich dwóch lat zmagał się z problemami ze zdrowiem – dwukrotnie uszkadzał więzadła krzyżowe w kolanie. Polak wciąż pozostaje wielką nadzieją piłkarskiej reprezentacji Polski. 25 listopada po 602 dniach powrócił na boisko w meczu z Nottingham Forest. W obecnej kampanii ma na swoim koncie sześć występów – całkiem solidnych. 

24-latek obecnie walczy o powrót do swojej najlepszej formy, którą wielokrotnie szokował angielskich kibiców. Pojawiają się jednak doniesienia, jakoby Polakiem poważnie interesował się turecki Galatasaray. Turecki portal „Takvim” ma sugerować, że Jakub nie jest zadowolony z otrzymywanych minut w tym sezonie.

Galatasaray ma wysyłać skautów na mecze Brighton pod kątem oglądania w akcji Modera. Turecki klub zdaniem tego portalu planuje wkrótce nawiązać kontakt z otoczeniem reprezentanta Polski. Kontrakt pomocnika obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Udostępnij

Translate »