Rewolucja! Federacja FAME w Canal+ Online!

To jedno z największych przedsięwzięć w historii federacji FAME. Marka oficjalnie dołącza do rodziny serwisu streamingowego Canal+ Online. Po raz pierwszy transmisja będzie dostępna wyłącznie na tej platformie! „To zmiana na lepsze dla fanów freak fightów” – pisze federacja.

FAME MMA po raz pierwszy w Canal+

Oprócz standardowego dostępu do oglądania gali FAME, w pakiecie widzowie otrzymają również dostęp do bogatego katalogu filmów i seriali CANAL+ online. Pakiet będzie zawierał możliwość obejrzenia ekskluzywnych materiałów dodatkowych, takich jak VOD archiwalnych gal FAME! Dzięki szerokiej dostępności serwisu streamingowego galę FAME obejrzycie bez żadnych problemów na każdym urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze.

– Już od 6 maja będziecie mogli zakupić dostęp do nadchodzącej gali FAME 21. Do wyboru będą dwie opcje: subskrypcja za jedyne 39 zł miesięcznie lub jednorazowa płatność np. BLIKiem w kwocie 49 zł, dzięki której otrzymacie 30-dniowy dostęp do pakietu. Subskrypcję można anulować w każdym momencie, nawet od razu po płatności – informuje federacja FAME.

Obsługę techniczną i realizacyjną nadal będzie zapewniać StreamOnline, firma z którą FAME współpracuje niemalże od samego początku istnienia federacji.

Co się jeszcze zmieni? Za pomocą swoich danych do logowania na platformę FAME MMA niebawem będzie można zalogować się również w Canal+ Online, by oglądać kolejne wydania gali freak fightowych. Konferencje pozostają natomiast na Twitchu i YouTube.

– Ciągły rozwój to dla nas priorytet! Cieszymy się, że możemy dostarczać Wam coraz lepsze technologie i wrażenia z organizowanych wydarzeń! – dodają włodarze FAME.

FOT: FAME MMA

Udostępnij

Translate »