SPORTBIZ 2022 – gdzie sport łączy się z biznesem!

Już 17-18 maja w Warszawie odbędzie się jubileuszowa, 20 edycja kluczowego spotkania branży sportowej w Polsce – SPORTBIZ 2022. SPORTBIZ to przede wszystkim konferencja z zakresu marketingu sportowego i sponsoringu, ale również miejsce budowania relacji i integracji środowiska sportowego w naszym kraju. 

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję posłuchać uznanych prelegentów z zagranicy, zaangażowanych w globalne projekty sponsoringowe – swoim doświadczeniem podzielą się eksperci współpracujący z takimi markami, jak Tottenham Hotspur FC, Ajax Amsterdam, Super Bowl czy NBA. Osią SPORTBIZu są tematy związane z komunikacją marketingową w sporcie – potencjał i możliwości, jakie sport stwarza dla organizacji sportowych oraz marek. Nie zabraknie również merytorycznych dyskusji o rozwoju rynku sponsoringowego w Polsce z udziałem przedstawicieli wiodących agencji marketingowych, a także tematów związanych z promocją i rozwojem sportu na szczeblu lokalnym. 

W programie konferencji pojawią się również światowe trendy w sporcie – tokenizacja, NFT, storytelling czy nowoczesne technologie i możliwości ich praktycznego wykorzystania. O działaniach w social media opowiedzą m.in. przedstawiciele Kanału Sportowego, nie zabraknie też reprezentantów jednego z najpopularniejszych sportów w naszym kraju w dobie pandemii, w osobie prezesa Polskiego Związku Przeciągania Liny. 

SPORTBIZ to nie tylko konferencja – jednym z elementów wydarzenia będzie XVIII Gala Sportu i Biznesu, podczas której wręczone zostaną prestiżowe Nagrody Biznesu Sportowego, doceniające najlepsze projekty w branży sportowej w 2021 roku. Wśród finalistów Nagród znaleźli się m.in. PZU razem z Igą Świątek, X-Kom i Raków Częstochowa razem z Michałem Świerczewskim, właścicielem firmy i klubu. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal TheSport.pl – spodziewajcie się obszernej relacji ze SPORTBIZ 2022 na naszych łamach. 

Szczegółowe informacje znajdziecie na www.sportbizforum.com 

Udostępnij

Translate »