Tak strzelają rywale Polaków! [ZOBACZ WIDEO]

To miał być spacerek, łatwe punkty dla Argentyny, zwyczajna formalność. Po szalonym meczu otwierającym zmagania w Grupie C Arabia Saudyjska zszokowała kibiców, pokonując ekipę Leo Messiego 2:1. Wynik tego spotkania komplikuje sytuację w grupie Polaków.

W pierwszej połowie Argentyńczycy strzelili trzy bramki, które ostatecznie zostały anulowane – wszystkie padły ze spalonego. Trafić zdołał dopiero Leo Messi – z karnego (i to dosyć naciąganego):

Po utracie bramki Saudyjczycy nie utracili motywacji. Wkrótce po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnicy z Bliskiego Wschodu doprowadzili do remisu. Wynik w 53 minucie wyrównał Saleh Al-Shehri.

Prawdziwym szokiem była jednak bramka na 2:1 dla graczy Arabii Saudyjskiej. Cztery minuty po pierwszej bramce dla Saudyjczyków pięknym uderzeniem popisał się Salem Al-Dawsari.

Argentyńczycy próbowali doprowadzić do wyrównania, ale nie mogli znaleźć sposobu na niesamowitą obronę Saudyjczyków. Aby wrócić do gry, będą musieli dać z siebie wszystko w spotkaniach z Meksykiem i Polską. Paradoksalnie, mecz z naszą reprezentacją może być dla ekipy Leo Messiego meczem o wszystko.

Podobają Ci się nasze teksty? Wesprzyj nas na BuyCoffee! To dzięki Wam treści na TheSport.pl nadal mogą być ogólnodostępne. Dziękujemy za regularne odwiedzanie naszego portalu!