To nie koniec! Dariusz Szpakowski skomentuje kolejną piłkarską imprezę

Dariusz Szpakowski powraca do komentowania meczów! Jak poinformowały Sportowe Fakty, legendarny komentator ma być jednym z głównych głosów podczas mistrzostw Europy rozgrywanych w Niemczech.

Telewizja to twarze i osobowości. Bardzo się cieszę, że do naszej telewizyjnej drużyny dołączył Jakub Kwiatkowski, który będzie odpowiadał za TVP Sport. Na swoje miejsce wraca też człowiek legenda, czyli Dariusz Szpakowski. Przyjście kolejnych osób jest kwestią najbliższych dni – czytamy w liście prezesa TVP Tomasza Syguta, który został opublikowany właśnie na Sportowych Faktach.

Szpakowskiego po raz ostatni mogliśmy usłyszeć podczas mistrzostw świata rozgrywanych w Katarze. Legendarny komentator zamknął cały turniej, umilając nam czas podczas wielkiego finału, w którym zmierzyli się Francuzi oraz Argentyńczycy. Niewykluczone, że 72-latek skomentuje również marcowy mecz Polaków. Szpakowskiego usłyszymy również podczas Igrzysk Olimpijskich. 

Piotr Koźmiński poinformował też o tym, że legenda polskiego mikrofonu będzie pomagać nowemu szefowi TVP Sport Jakubowi Kwiatkowskiego jako doradca zarządu. 

Udostępnij

Translate »