Totalizator Sportowy nawiązał współpracę z Karolem Krętem

Karol Kręt, 18-letni kierowca wyścigowy z Lubelszczyzny, startujący w serii Porsche Sports Cup Deutschland, rozpoczyna nową współpracę. Do grona partnerów zawodnika dołączył Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Logotyp marki pojawi się na samochodzie Kręta od najbliższego weekendu wyścigowego. Ten już 1 i 2 lipca we włoskim Misano.

Kończy się spokojny okres w kalendarzach kierowców serii Porsche Sports Cup. W lipcu odbędą się dwa weekendy wyścigowe – najpierw w Misano (1-2 lipca), a potem na Red Bull Ringu w Austrii (22-23 lipca). Polak jeżdżący w tym cyklu, Karol Kręt z Forch Racing i Akademii ORLEN Team maksymalnie wykorzystał przerwę. 18-latek zdał egzaminy maturalne, pracował nad przygotowaniem fizycznym i pozyskał nowego partnera.

Od włoskiej rundy na jego Porsche pojawi się logotyp marki LOTTO. To efekt nowej współpracy Karola Kręta z Totalizatorem Sportowym, który został partnerem zawodnika. Firma jest największym mecenasem sportu i kultury w Polsce. 

Bardzo się cieszę z możliwości współpracy z Totalizatorem Sportowym, który jest jednym z największych sponsorów sportu w Polsce. Wierzę, że na torze spełnię pokładane we mnie nadzieje. To kolejny ważny krok w moim sportowym rozwoju, który pokazuje, że ciężka praca jest dostrzegana mówi Karol Kręt

W ramach umowy logotyp marki pojawi się na samochodzie, kombinezonie i kasku Kręta. Współpraca będzie widoczna także w mediach społecznościowych kierowcy.

Karol Kręt to drugi wicemistrz Porsche Sport Cup Deutschland z sezonu 2022. Dokonał tego jako najmłodszy kierowca w historii. Jego celem jest start w najbardziej prestiżowej serii wyścigowej Porsche – Super Cup już w 2024 roku.

informacja prasowa

Udostępnij

Translate »