Wesprzyj Ukrainę i zdobądź gadżety z autografami piłkarzy!

Wkrótce w Łodzi swoje mecze w ramach Ligi Narodów rozegrają ukraińscy piłkarze, którzy na stadionie ŁKS-u 11 czerwca podejmą Armenię, a 14 czerwca Irlandię. Tymczasem rusza akcja „Gramy dla Ukrainy”, której celem jest zebranie funduszy na obronę, rozminowanie i odbudowę kraju oraz pomoc medyczną. Uczestnicy, którzy wpłacą najwyższe kwoty, otrzymają przedmioty podpisane przez zawodników reprezentacji Ukrainy. Zbiórkę organizuje Publicon Sport przy wsparciu Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej (UAF).

Trwa już czwarty miesiąc wojny w Ukrainie. Kraj ten na całym świecie stał się symbolem odwagi i bohaterstwa. Niezłomnie walczy o niepodległość i przyszłość. Każdego dnia ginie tu minimum 100 żołnierzy, bombardowane są domy i obiekty użyteczności publicznej. Jak wskazują dane ONZ, granicę przekroczyło już niemal 7 milionów uchodźców. Do opuszczenia kraju została zmuszona też reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej. Swoje mecze Ligi Narodów UEFA rozegra w Polsce.

W czerwcu ruszyła akcja „Gramy dla Ukrainy”, organizowana przez Publicon Sport przy wsparciu Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej (UAF). Na stronie https://zrzutka.pl/gramydlaukrainy można wpłacić dowolną kwotę na rzecz narodowej zbiórki UNITED24, ogłoszonej przez Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Na 5 osób, które przekażą najwyższe kwoty, czekają nagrody w postaci przedmiotów z autografami piłkarzy reprezentacji Ukrainy:

  • 1. miejsce – podpisana koszulka meczowa + bilet na mecz Ukraina-Irlandia
  • 2. miejsce – piłka + bilet na mecz Ukraina-Irlandia
  • 3., 4. i 5. miejsce – szaliki + bilet na mecz Ukraina-Irlandia

Zwycięzcy dostaną bilety wstępu na mecz Ukraina-Irlandia w Łodzi, który odbędzie się 14 czerwca. Będą mieli możliwość spotkania z piłkarzami, a podczas wydarzenia zostaną wręczone nagrody. Wtedy też – na żywo – zostaną podpisane piłka i szaliki.

Więcej informacji o zbiórce na stronie: gramydlaukrainy.pl. Wpłat można dokonywać bezpośrednio na: https://zrzutka.pl/gramydlaukrainy.

Udostępnij

Translate »