Wyjątkowa aukcja charytatywna Kolejkowa i Śląska Wrocław

Przygotujcie się na historyczne wydarzenie w świecie sportu i kolekcjonerstwa! Erik Expósito, Rafał Leszczyński oraz Patryk Klimala, piłkarze WKS Śląsk Wrocław, zostali zminiaturyzowani przez Kolejkowo. Teraz macie wyjątkową szansę wylicytować ich figurki. To, póki co, jedyny taki komplet na świecie, oprócz miniatur, które na pamiątkę otrzymali sami piłkarze!

Piłkarze i trener Śląska zamieszkali w Kolejkowie

Gwiazdy WKS-u to prawdopodobnie pierwsi piłkarze w Polsce, którzy zostali zminiaturyzowani i osadzeni na wielkiej makiecie Wrocławia, którą można oglądać w Sky Tower.

Dzięki autorskiej technologii, opracowanej przez Kolejkowo, piłkarze zostali poddani działaniu „miniaturyzatora”. Proces skanowania przeprowadził zespół specjalistów. Każdy detal ich ciała, stroju oraz wyrazu twarzy został dokładnie zarejestrowany, aby finalnie piłkarze zostali pomniejszeni. Reszta była w rękach zespołu modelarzy Kolejkowa, którzy ręcznie dopracowali każdy szczegół zminiaturyzowanych postaci.

Procesowi poddani zostali trener Jacek Magiera oraz kilku najważniejszych piłkarzy WKS-u. Swoje figurki otrzymali Erik Expósito, Nahuel Leiva, Patrick Olsen, Rafał Leszczyński, Piotr Samiec-Talar i Patryk Klimala.

Na makiecie wrocławskiego Kolejkowa od 24 kwietnia można podziwiać scenkę z udziałem gwiazd sportu. Widać ich w centrum miasta, wysiadających z klubowego autokaru. Część robi sobie zdjęcia z kibicami i przechodniami.

– Z uwagi na duże zainteresowanie i ciepłe przyjęcie przez fanów drużyny i Kolejkowa naszego projektu postanowiliśmy przekazać na licytację wyjątkowe figurki zminiaturyzowanych zawodników – mówi Jakub Paczyński, Prezes Kolejkowa.

– Jedyne takie figurki otrzymali od nas oni sami, więc to doskonała okazja, by wylicytować niepowtarzalną pamiątkę i zrobić coś dobrego – dodaje.

Ruszyła akcja charytatywna!

– Z dużą radością rozpoczęliśmy współpracę z Kolejkowem i bardzo mocno trzymamy kciuki, aby figurki zostały wylicytowane za jak najwyższe kwoty na ten szczytny cel. A my z przyjemnością wręczymy je laureatom, zapraszając ich na murawę podczas ostatniego meczu we Wrocławiu w tym sezonie – czyli 18 maja o godz. 17:30 na Tarczyński Arena – mówi Patryk Załęczny, prezes Śląska Wrocław.

– Dzięki miniaturyzacji możemy zachować aktualny sezon w pamięci naszych kibiców i miłośników Wrocławia na zawsze. To świetna pamiątka rozgrywek, które mamy nadzieję Śląsk zakończy w czołowej trójce tabeli – dodaje.

Pieniądze zostaną przekazane na Doriana Dzieżę, który choruje na zespół Arnolda – Chiariego typu II. Jest to wada genetyczna okolicy szczytowo potylicznej. Celem jest zebranie kwoty potrzebnej na operację kręgosłupa, która uratuje życie chłopca.

Linki do aukcji

Aukcja ruszyła 6 maja i potrwa 10 dni. Cena wywoławcza startuje od 1 zł:

Jeśli chcecie przed udziałem w aukcji obejrzeć scenkę w Kolejkowie, to wpadajcie do Sky Tower na I piętro, przy ul. Powstańców Śląskich 95 we Wrocławiu. Wystawa czynna jest 365 dni w roku, w godzinach 10-18, także we wszystkie niedziele i święta. Bilet wstępu kosztuje 43 zł – normalny i 35 zł – ulgowy (ulga dotyczy dzieci od 3 do 18 lat, studentów, emerytów, rencistów, osób niepełnosprawnych). Dzieci w wieku do 3 lat zwiedzają makietę bezpłatnie.

FOT: mat. prasowe

Udostępnij

Translate »