Za darmo, ale na legalu – Bezpłatne transmisje piłki nożnej

Jak obejrzeć mecz, nie mając odpowiedniej subskrypcji czy pakietu, wie każdy choć trochę rozgarnięty internauta. Co jednak ciekawe – znacznie mniejsza część z nas wie gdzie szukać LEGALNYCH, ale wciąż darmowych transmisji. A jak się okazuje – tych wcale nie brakuje.

Nikogo nie powinno zdziwić, że nie chodzi tu o Premier League czy Ligę Mistrzów. A skądże, w tej pięknej kategorii zaglądamy do rozgrywek po stokroć bardziej niszowych i nierozpoznanych, ale też takich, które już wielokrotnie obiły się o uszy, ale znane są co najwyżej graczom FIFA.

Chiny i Stany Zjednoczone, ale też Filipiny i Walia – kiedy nie ma czego oglądać, zawsze jest co oglądać. Przygotowaliśmy więc dla Was kompilację lig i rozgrywek, które można oglądać całkowicie za darmo.

https://superbet.pl/rejestracja?bonus=THESPORT
A jak jest z PKO Ekstraklasą?

Polską piłkę przez dłuższy czas miało u siebie Dailymotion, geolokalizacyjnie blokując dostęp z polskich IP. Współpraca ligi z gigantem mediowym skończyła się 2 lata temu, a prawa powędrowały do Eleven oraz OneFootball. To na tej drugiej platformie Ekstraklasa znalazła się w pakiecie aż dziewięciu europejskich lig, które można oglądać zupełnie bezpłatnie.

Haczyk polega na tym, że każda z tych lig ma swoje ograniczenia geolokalizacyjne. Najwięcej krajów wyłączonych z odbioru transmisji, jak na złość, ma właśnie Ekstraklasa (w tym, rzecz jasna, Polska).

Niezablokowane są jednak pozostałe osiem:

  • Superligaen (Dania)
  • Virsliga (Łotwa)
  • Super Liga (Słowacja)
  • Super League (Szwajcaria)
  • Besta delid karla (Islandia)
  • Premier League (Kazachstan)
  • Eliteserien (Norwegia)
  • Premiership (Irlandia Płn)

*Darmowe są też transmisje ligi rosyjskiej, jednak z czystej przyzwoitości pomijamy je w zestawieniu.

Podobają Ci się nasze teksty? Wesprzyj nas na BuyCoffee! To dzięki Wam treści na TheSport.pl nadal mogą być ogólnodostępne. Dziękujemy za regularne odwiedzanie naszego portalu!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rafał Hydzik

Udostępnij

Translate »