Zagraj Gamrotem – Polak w grze UFC 4

Gratka dla fanów MMA – od teraz będziemy mogli wskoczyć w buty Mateusza Gamrota. Możliwość wcielenia się w polskiego wojownika została właśnie zaimplementowana do gry UFC 4.

Choć premiera UFC 4 miała miejsce w 2020 roku, największa federacja MMA na świecie wraz z Electronic Arts odpowiedzialnym za jej wirtualną wersję, stale starają się ją aktualizować – np. w przypadku dołączania do organizacji nowych wojowników.

Najnowsza aktualizacja do UFC 4 obejmuje trzech nowych zawodników – Meraba Dvalishviliego, Shavkata Rakhmonova oraz Mateusza Gamrota (21-2). 

 

32-letni „Gamer” dołączył do UFC już jesienią 2020 roku, ale swojego wirtualnego odpowiednika dorobił się dopiero teraz. Polak w ramach amerykańskiej federacji stoczył 6 pojedynków, z czego wygrał 4. Ostatni raz do klatki wyszedł w październiku na hitowej gali UFC 280 w Abu Dhabi, kiedy jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Beneilem Dariushem.

Gra UFC 4 jest dostępna na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

____________

https://superbet.pl/rejestracja?bonus=THESPORT

Podobają Ci się nasze teksty? Wesprzyj nas na BuyCoffee! To dzięki Wam treści na TheSport.pl nadal mogą być ogólnodostępne. Dziękujemy za regularne odwiedzanie naszego portalu!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Filip Skalski
MMA

Udostępnij

Translate »