Zobacz najlepsze akcje z meczu Polaków! [WIDEO]

Reprezentacja Polski pokonała Arabię Saudyjską 2:0 po bramkach Piotra Zielińskiego i Roberta Lewandowskiego! Wynik mógłby być jednak znacznie wyższy – Polacy nie wykorzystali kilku świetnych okazji do strzelenia bramek. Zobaczcie najlepsze akcje z tego spotkania!

W pierwszej połowie na boisku nie przeważaliśmy, a Saudyjczykom udało się doprowadzić do kilku groźnych akcji. Sytuację zmienił dopiero gol Polaków pod koniec pierwszej części spotkania.

Gol Piotra Zielińskiego na 1:0:

Obroniony karny Wojciecha Szczęsnego:

W drugiej połowie gra Polaków wyglądała zdecydowanie lepiej. Zanim ustaliliśmy wynik na 2:0 dwa razy byliśmy bardzo blisko strzelenia bramki – za pierwszym razem Saudyjczyków uratowała poprzeczka, a za drugim słupek. Strzelali odpowiednio Milik i Lewandowski.

Jednym z bohaterów spotkania został Wojciech Szczęsny. Nasz bramkarz nie tylko obronił karnego i kilka bardzo groźnych strzałów, ale również miał wielki udział przy bramce strzelonej przez Piotra Zielińskiego.

Wynik na 2:0 podwyższył Robert Lewandowski. Nasz kapitan przejął piłkę od jednego z saudyjskich obrońców i pewnie wpakował ją do bramki.

Pod koniec spotkania Lewandowski był bardzo blisko strzelenia jeszcze jednej bramki. Nie zdołał jednak wykorzystać sytuacji sam na sam.

Ostatni mecz w fazie grupowej zagramy z Argentyną 30 listopada o godz. 20:00. Dzięki zwycięstwu z Arabią Saudyjską wciąż mamy realne szanse na awans do fazy pucharowej!

Podobają Ci się nasze teksty? Wesprzyj nas na BuyCoffee! To dzięki Wam treści na TheSport.pl nadal mogą być ogólnodostępne. Dziękujemy za regularne odwiedzanie naszego portalu!