Pomoc dla Ukrainy

Jako TheSport.pl zachęcamy do wsparcia akcji pomocowej na rzecz ogarniętej wojną Ukrainy, zorganizowanej przez Pracodawców RP oraz BNI, Corporate Connections, Polską Radę Biznesu i „Puls Biznesu”. Zebraliśmy już razem ponad 1 mln złotych na rzecz mieszkańców terenów ogarniętych wojną!

Rosyjska agresja na Ukrainę wywołała lawinę cierpienia i lęku, zmusiła też setki tysięcy ludzi do opuszczenia domów i szukania schronienia za granicą. W pomoc walczącej Ukrainie zaangażowały się również polskie organizacje biznesowe. Z inicjatywy Pracodawców RP, przy wsparciu partnerów: BNI, Corporate Connections, Polskiej Rady Biznesu i „Pulsu Biznesu”, uruchomiono zbiórkę finansową.

Zachęcamy do wsparcia akcji, wpłacając dowolną kwotę na rachunek bankowy:

Bank Pekao SA nr konta PL 71 1240 5963 1111 0010 2485 5177

wpisując w tytule „Pomoc Ukrainie”.

lub zasilając zbiórkę w serwisie SiePomaga.pl (Kliknij)

Akcja jest przemyślana i zaplanowana długofalowo. Zbierane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych artykułów, głównie w zakresie pomocy medycznej, m.in. apteczek indywidualnych, opasek do tamowania krwi, bandaży i kamizelek kuloodpornych. Zachęcamy wszystkich, którym leży na sercu los Ukrainy i walczących Ukraińców, do zaangażowania się w pomoc koordynowaną przez Pracodawców RP.

Translate »