Run Your Life – Robert WILKU Wilkowiecki

Odkąd sięgał pamięcią, zawsze uwielbiał sport i rywalizację. Wyczynową karierę zaczął jako pływak. Mimo, że do najbliższego basenu miał ok 50 km nie zraziło to by szlifować swoją formę. Kilkukrotnie został mistrzem Polski juniorów i zdobył kilkanaście medali mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Miał to szczęście, że jego rodzice sami uprawiali sport i doskonale rozumieli jego wybory. Jest tytanem pracy. Potrafi trenować trzy razy dziennie. Złamał 8 godzin na dystansie Ironman w formule indoor.

Robert Wilkowiecki to gość podcastu Run Your Life. Arkadiusz Rymarski wraz z Jagodą Petryną i Szymonem Sikorskim rozmawia z WILKIEM o sporcie w jego życiu.

Run Your Life to podcast dla tych, dla których bieganie jest czymś więcej niż tylko sportem. Dla tych, dla których bieganie jest pasją i stylem życia.

Rozmawiamy nie tylko z doświadczonymi biegaczami, ale również ze specjalistami zajmującymi się profesjonalnie sportem oraz ludźmi biznesu, dla których sport jest częścią ich życia. Spodziewajcie się więc praktycznych porad dotyczących biegania, dużej dawki motywacji oraz inspirujących historii.

Translate »