Natalia Kaczmarek dołącza do InPost Sport Team

Natalia Kaczmarek, złota i srebrna medalistka olimpijska z Tokio w biegach sztafetowych 4×400 metrów oraz indywidualna wicemistrzyni świata na 400 metrów z Budapesztu dołącza do InPost Sport Team.

– Sport jest częścią DNA InPost. Współdzielimy wartości takie jak rywalizacja czy determinacja w dążeniu do celu i poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Jestem dumna, że Natalia Kaczmarek dołącza do InPost Sport Team. Natalia dała wszystkim polskim kibicom wiele sportowych emocji i jestem przekonana, że największe sukcesy są jeszcze przed nią. InPost Sport Team zrzesza sportowców, którzy są ambitni i uparcie dążą do celu, a właśnie taka jest Natalia Kaczmarek – mówi Izabela Karolczyk-Szafrańska, Chief Marketing & ESG Officer, InPost.

Natalia Kaczmarek podkreśla, że jej obecność w InPost Sport Team pozwoli jej na jeszcze lepsze przygotowania do najważniejszych światowych imprez. Jeszcze w tym sezonie Polka wystartuje m.in. w czerwcowych mistrzostwach Europy w Rzymie oraz w sierpniowych igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

– Cieszę się na nadchodzącą współpracę i mam nadzieję, że moja kariera międzynarodowa rozwinie się tak mocno, jak firma InPost w Europie. Jestem dumna, że dołączam do InPost Sport Team i będę mogła współpracować z polską firmą osiągającą międzynarodowe sukcesy – mówi Natalia Kaczmarek.

Natalia Kaczmarek to jedna z najlepszych polskich lekkoatletek. W swoim dorobku ma złoty i srebrny medal igrzysk olimpijskich w Tokio, wywalczony w biegach sztafetowych. Jest aktualną wicemistrzynią świata i wicemistrzynią Europy w biegu na 400 metrów. Ma także medale halowych mistrzostw Europy i świata oraz jest rekordzistką Polski w biegu na 400 metrów w hali. Kilka tygodni temu we wspaniałym stylu pomogła polskiej sztafecie 4×400 metrów kobiet oraz sztafecie mieszanej 4×400 metrów wywalczyć kwalifikację olimpijską, a już za kilka dni powalczy o złoty medal mistrzostw Europy. Jej głównym celem w tym sezonie są medale igrzysk olimpijskich w Paryżu.

InPost Sport Team to grupa polskich sportowców wspieranych przez firmę InPost, wiodącego polskiego operatora logistycznego, który w szybkim tempie podbija także wiele innych europejskich rynków. W InPost Sport Teamie są, oprócz Natalii Kaczmarek, także inni polscy lekkoatleci jak Wojciech Nowicki, Konrad Bukowiecki, Robert Urbanek i Marcin Krukowski oraz Aleksandra Kowalewska.

Marka InPost wspiera również wiele innych podmiotów w sporcie – m.in. jest sponsorem strategicznym Polskiego Związku Piłki Nożnej, oficjalnym partnerem angielskiego klubu piłkarskiego Newcastle United, a także oficjalnym partnerem najsłynniejszego kolarskiego wyścigu na świecie – Tour de France.

Udostępnij

Translate »