Kolejne biznesowe zmiany u Igi Świątek

Coraz więcej dzieje się w biznesowym otoczeniu Igi Świątek. Najlepsza polska tenisistka ogłosiła podpisanie kolejnej nowej umowy. Tym razem, dość niespodziewanie, zakończyła współpracę z producentem odzieży Asics.

Nowym partnerem technicznym Igi Świątek będzie szwajcarska firma On, która do tej pory w świecie tenisa kojarzyła się przede wszystkim z Rogerem Federerem. Teraz jedyną ambasadorką marki w tej dyscyplinie sportu będzie liderka rankingu WTA.

Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić zostanie jedyną tenisistką, z którą współpracuje marka ON. Bardzo doceniam to, że zespół ON wierzy we mnie jako tenisistkę i jako człowieka przede wszystkim. Mamy zamiar wspólnie się rozwijać i pozytywnie wykorzystywać nasz wpływ. Zobaczycie mnie w całkowicie nowych strojach podczas kolejnych meczów – napisała Świątek w swoich mediach społecznościowych.

Czytając komunikat tenisistki dotyczący zawarcia nowej współpracy natrafiamy na kolejną ważną informację. Świątek rozpoczęła pracę nad nową linią butów. Różne modele będą specjalnie dostosowane do specyfiki nawierzchni. Oznacza to, że Polka będzie pracować nad opracowaniem produktu premium, unikatowego na światową skalę.

Ciąg dalszy zmian

Informacje o nowym sponsorze technicznym to kolejne ważne doniesienia z pozasportowego otoczenia polskiej tenisistki.

Nie tak dawno ogłosiła zakończenie współpracy z marką Xiaomi, która nie wycofała się z rosyjskiego rynku i zyskała znaczne wpływy na rynku. Świątek, podkreślająca na każdym kroku swoje wsparcie dla Ukrainy, wkrótce przestanie być ambasadorką marki.

Z kolei po stronie zysków Świątek może zapisać umowę z marką OSHEE. W tym przypadku również planowana jest specjalna linia produktów sygnowana nazwiskiem tenisistki. Co ważne, we współpracę włączony jest cały #TeamŚwiątek, czyli najbliższe otoczenie zawodniczki.

Autor: MM

Udostępnij

Translate »