Zendaya spotkała się z Igą Świątek. Zagra tenisistkę!

Zwycięstwo w Indian Wells dało Idze Świątek nie tylko pieniądze i trofeum, ale również spotkanie z hollywoodzką gwiazdą, aktorką Zendayą. Panie ucięły sobie pogawędkę poczym Polka musiała wrócić do pracy, bo już 22 marca zagra w turnieju w Miami.

Świat zwariował na punkcie spotkania Igi Świątek z hollywoodzką aktorką. Okazało się, że z finał Inidan Wells z trybun śledziła Zendaya, która ostatnio wcieliła się m.in. w rolę Chani głównej bohaterki filmu „Diuna 2”. Po meczu aktorka pogratulowała Polsce zwycięstwa.

Panie rozmawiały chwilę i wydaje się, że obie były zachwycone tym spotkaniem. Świątek na swoje media społecznościowe wrzuciła relację, w które dziękowała aktorce. – To była absolutna przyjemność móc spotkać Cię i podziwiać w akcji. Wielkie, wielkie gratulacje – pisała aktorka.

Jak się okazuje, wizyta Zendayi na Indian Wells nie była przypadkowa. Miała związek z produkcją „Challengers”, która już w kwietniu trafi do kin. Amerykanka wcieli się tam w postać tenisistki. – Byłam szczęśliwa, kiedy dowiedziałam się, że Zendayi podoba się tenis i że zagra w filmie o takiej właśnie tematyce. To z pewnością bardzo ekscytujące przeżycie. Może ze mną poćwiczyć, kiedy tylko będzie miała na to ochotę – żartowała Świątek w jednym z wywiadów.

Niestety Polka nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek. Już dziś w Miami rozpoczyna się druga część „Sunshine Double”, czyli Miami Open 2024. Świątek jak najwyżej rozstawiona zawodniczka pierwszej rundzie będzie miała wolny los. W drugie zmierzy się ze zwyciężczynią meczu Fręch – Giorgi.

Podobnie, jak było to w Indian Wells, również w Miami zagra czwórka Polaków. Poza Magdaleną Fręch i oczywiście Igą Świątek wystąpią również: Magda Linette i Hubert Hurkacz. Pula nagród jest identyczna jak w poprzednim turnieju. Zarówno zwyciężczyni, jak i zwycięzca otrzymają 1,1 mln dolarów.

Udostępnij

Translate »