Explain The NBA: Najgorsza drużyna w historii?

Nigdy jeszcze w historii NBA nie zdarzyła się sytuacja, żeby w trakcie jednego sezonu któryś z zespołów przegrał 27 meczów z rzędu. Do teraz. Detroit Pistons w niechlubny sposób zapisali się na kartach historii i powiedzieć, że szorują po dnie, to jak nic nie powiedzieć.

Mimo wszystko spróbowaliśmy. W szóstym odcinku tego sezonu patrzymy na zespół ze stanu Michigan, próbując zrozumieć, co poszło nie tak. Przypominamy historię nieudanych transferów, szukamy kogoś, kto mógłby być boiskowym liderem, patrzymy na ręce Monty’emu Williamsowi i analizujemy, czego brakuje Detroit przede wszystkim (podpowiedź: rzutów za 3 punkty). Odpowiedzi na pytanie, jak to wszystko naprawić i czy w ogóle da się to zrobić, udzielić jest najtrudniej.

W subiektywnym przeglądzie dwutygodnia analizujemy mecze świąteczne, oceniamy powrót do gry Ja Moranta i szukamy porównań w przydatności dla naszej kadry pomiędzy Brandinem Podziemskim a Jeremym Sochanem.

Na koniec wróżymy z wirtualnej szklanej kuli i przewidujemy, co przyniesie 2024 rok zarówno na Wschodzie, jak i Zachodzie (możecie być zaskoczeni).


FOT. Flickr

Udostępnij

Translate »