wstecz

Run Your Life: Mirosław Habaj

Sport jest jego pasją i spełniającym się marzeniem. Od najmłodszych lat trenował dziesięciobój lekkoatletyczny oraz skok o tyczce. W chwili obecnej należy do elitarnego grona Master Trenerów Life Fitness Academy oraz Master Trenerów Światowej Organizacji Kalisteniki, Lebert Fitnes oraz Theraband Polska. Od lat prowadzi szkolenia z zakresu treningów personalnych, funkcjonalnych, kalisteniki, systemów podwieszanych, kettelbells, a także treningu syngry 360.

Mirosław Habaj z pasją opowiada o tym jak ważne są sporty akcesoryjne, cierpliwość sportowa, detale i okoliczności, w jakich trenuje zwłaszcza amator.

_______________

Run Your Life to podcast dla tych, dla których bieganie jest czymś więcej niż tylko sportem. Dla tych, dla których bieganie jest pasją i stylem życia.

Rozmawiamy nie tylko z doświadczonymi biegaczami, ale również ze specjalistami zajmującymi się profesjonalnie sportem oraz ludźmi biznesu, dla których sport jest częścią ich życia. Spodziewajcie się więc praktycznych porad dotyczących biegania, dużej dawki motywacji oraz inspirujących historii.

Bieganie

Udostępnij

Translate »