9-tka Siemiona

Pierwszy taki w mieście! Jedyny i niepowtarzalny! Uliczno-crossowy bieg urodzinowy

Z okazji 90-lecia nadania praw miejskich Siemianowicom Śląskim zapraszamy do wspólnego świętowania w sportowym stylu

 Zapraszamy na „9-tkę Siemiona” wszystkich wielbicieli biegania  Bieg odbędzie się w niedzielę, 22 maja 2022 roku o godzinie 11.30 Start biegu zlokalizowany będzie pod miejskim Ratuszem przy ulicy Jana Pawła II, biegacze pokonają kilka „asfaltowych” ulic, następnie odwiedzą zielone tereny Bażanciarni i okolic pola golfowego, finisz biegu odbędzie się na bieżni lekkoatletycznej w Parku Pszczelnik!

Na wszystkich, którzy ukończą bieg będzie czekał pamiątkowy medal Dla zwycięzców będą przygotowane nagrody i puchary.

Oprócz biegu głównego zapraszamy do zabawy również dzieci! Przed biegiem głównym, na bieżni lekkoatletycznej w Parku Pszczelnik, odbędą się biegi dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych (i dystansowych):

10-12- lat 400 metrów

8-9- lat 400 metrów

6-7- lat 200 metrów

do 5- lat 200 metrów

Na dzieci również będą czekać na mecie niespodzianki  Liczba uczestników biegu dla dzieci jest ograniczona do 20 osób w każdej kategorii wiekowej, liczy się kolejność zgłoszeń. Biegi dla dzieci są bezpłatne!

Ale to nie wszystko! Chcemy świętować przez wielkie „Ś” dlatego po biegu zapraszamy na pyszną kiełbaskę z grilla, kiermasz ciast i super atrakcje dla dzieciaków! Zumba kids, malowanie buziek, dmuchańce – to wszystko u Nas!

Jak na urodziny przystało – będą też prezenty!  Każdy będzie dodatkowo mógł wziąć udział w loterii „Szczęśliwa 9-tka”, a szczęśliwe losy zostaną nagrodzone!

Udostępnij

  • Udostępnij na Facebook
  • Udostępnij na Twitter
Translate »