MTB Pomerania Maraton – Kartuzy

Czwarta edycja cyklu MH Automatyka MTB Pomerania Maraton 2022. Trasa będzie wiodła po najpiękniejszych terenach “Szwajcarii Kaszubskiej” i wjedzie m.in na najwyższy szczyt Pomorza: Wieżycę.

Czekają tutaj jak zawsze górki, szutry, single. To właśnie w tych terenach znajdują się jedne z większych różnic w przewyższeniach na Pomorzu.

SPEED – Trasa przeznaczona dla rozpoczynających przygodę z kolarstwem oraz dla tych co wolą ścigać się na krótszych, szybszych i interwałowych dystansach. Limit czasu wynosi 3 godziny i 15 minut.

MEGA – Trasa przeznaczona dla doświadczonych kolarzy oraz tych co lubią długotrwały wysiłek.  Pętla zawodów będzie do pokonania dwukrotnie, a limit czasu wynosi tutaj 4 godziny 15 min.

OPIS TRASY:

Debiut naszego cyklu w Gminie Kartuzy musi oznaczać tylko jedno – Zdobycie Wieżycy, czyli największego wzgórza na Kaszubach i Pomorzu!

Na trasie nie zabraknie zapierających dech w piersiach widoków pięknej Szwajcarii Kaszubskiej, czy zjazdu i wjazdu pod stok narciarski w Wieżycy i Koszałkowie.

Trasa IV etapu musi znaleźć się w kalendarzu każdego pomorskiego kolarza. Tutaj nie ma nudy!

Udostępnij

  • Udostępnij na Facebook
  • Udostępnij na Twitter
Translate »