PUT – Pogórze Ultra Trail

PUT NOWICJUSZ (13 km)

Bieg krótki o charakterze górskim, w stylu anglosaskim obejmujący odcinki leśne, szutrowe oraz asfaltowe. Dystans ok. 13 km. Łączna suma przewyższeń to ponad 400m. Trasa wiedzie przez teren Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, Dolinę Wisłoka oraz Tunel Schronowy z czasów II Wojny Światowej w Strzyżowie. Szczegóły trasy wraz z rzutem z góry i wykresem przewyższeń w poniższym linku. Trasa może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.

Link do trasy: https://www.alltrails.com/explore/map/put-13-28ce9bc?u=m

PUT KONKRET (35 km)

Bieg o średniodystansowy charakterze górskim, w stylu anglosaskim obejmujący odcinki leśne, szutrowe oraz asfaltowe. Dystans ok. 35 km. Łączna suma przewyższeń ok. 1200 m. Trasa wiedzie przez teren Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, park przy zabytkowym Pałacu Mycielskich w Wiśniowej, Rezerwat Przyrody Herby, Dolinę Wisłoka oraz Tunel Schronowy z czasów II Wojny Światowej w Strzyżowie. Trasa miejscami wymagająca technicznie, w niektórych miejscach uczestnikom zalecamy szczególną ostrożność. Szczegóły trasy wraz z rzutem z góry i wykresem przewyższeń w poniższym linku. Trasa może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.

Link do trasy: https://www.alltrails.com/explore/map/put-35-0de5d1a?u=m

PUT – POGÓRZE ULTRA TRAIL (60 km)

Bieg ultramaratoński o charakterze górskim, w stylu anglosaskim obejmujący odcinki leśne, szutrowe oraz asfaltowe. Dystans ok. 60 km. Łączna suma przewyższeń ok. 2000 m. Trasa wiedzie przez teren Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, górę Chełm, Tunel Schronowy z czasów II Wojny Światowej w Stępinie, Rezerwat Przyrody Herby, park przy zabytkowym Pałacu Mycielskich w Wiśniowej, Dolinę Wisłoka oraz Tunel Schronowy z czasów II Wojny Światowej w Strzyżowie. Trasa miejscami wymagająca technicznie, w niektórych miejscach uczestnikom zalecamy szczególną ostrożność. Szczegóły trasy wraz z rzutem z góry i wykresem przewyższeń w poniższym linku. Trasa może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.

Link do trasy: https://www.alltrails.com/explore/map/put-60-frysztak-strzyzow-313f422?u=m

Udostępnij

  • Udostępnij na Facebook
  • Udostępnij na Twitter
Translate »