rower

Super League Triathlon Poznań

Najlepsi triathloniści na świecie startują w imprezach w unikatowych formatach krótkich wyścigów, zrzeszonych w ligę, dla nagród o wysokości niespotykanej do tej pory w triathlonie.
Super League Triathlon zapewnia niespotykaną do tej pory akcję, supergwiazdy triathlonu i możliwość kibicowania Im w zasięgu ręki.
Super League Triathlon ma na celu zwrócenie uwagi na triathlon i włączenie tego sportu do wielkiej ligi sportowej rozrywki.
Super League Triathlon przenosi triathlon do serc, umysłów i domów miłośników triathlonu i sportu na całym świecie. Oferując niesamowite treści telewizyjne i cyfrowe dzięki transmisjom telewizyjnym  na żywo, strumieniowej transmisji cyfrowej na żywo oraz treści wideo na żądanie, będziemy prezentować sport triathlonowy jak nigdy dotąd.
Super League Triathlon oferuje pełne akcji wyścigi w unikalnych lokalizacjach i przyjazne fanom trasy w Ameryce Północnej, Azji i Pacyfiku oraz Zatoce Perskiej. Zależy nam na określeniu złotego standardu dla zawodników grup wiekowych, profesjonalnych sportowców i fanów triathlonu.

Udostępnij

  • Udostępnij na Facebook
  • Udostępnij na Twitter
Translate »