koszulka

Wiślacki Bieg za Smokiem

Wiślacki Bieg za Smokiem to kolejny element obchodów wyjątkowego jubileuszu 115. rocznicy powstania Wisły Kraków i okazja do tego, aby cała społeczność Białej Gwiazdy mogła wspólnie uczcić jej wspaniałą historię. W celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom oraz sprawnej organizacji wydarzenia bieg odbędzie się w czterech falach – każda maksymalnie po 500 osób. Start pierwszej fali biegu zaplanowany jest na godzinę 11:00, a kolejne fale będą startowały co 30 minut.

Do wspólnej zabawy mogą dołączyć również najmłodsi, na których na murawie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana od rana czeka Wiślacki Bieg za Smokiem Junior.

Dodatkowo, aby podkreślić rozrywkowy i rodzinny charakter biegu zapraszamy do udziału drużynowego – wystarczą dwie osoby dorosłe i minimum jedna poniżej 18 roku życia. Razem z rodziną lub przyjaciółmi możecie stworzyć zespół, pobiec w tej samej fali i powalczyć w klasyfikacji drużynowej.

Nadajmy temu dniu na maksa wiślacki charakter – zachęcamy wszystkich uczestników oraz kibiców do wykorzystania motywu naszej maskotki i przebrania się za Wiślackiego Smoka. Wspólnie sprawmy, aby to wydarzenie stało się naszym świętem. Na zebranych, poza samym biegiem, czekać będzie moc atrakcji – dobra zabawa z nutką sportowej rywalizacji gwarantowane!

Udostępnij

  • Udostępnij na Facebook
  • Udostępnij na Twitter
Translate »