Półkolonie z Panthers Wrocław

5 dni, cztery dyscypliny i treningi z mistrzami sportów amerykańskich, tak w skrócie przedstawia się plan tegorocznych półkolonii organizowanych przez klub Panthers Wrocław w dniach 31 stycznia – 4 lutego. W treningach mogą wziąć udział zarówno dziewczynki, jak i chłopcy w wieku od 7 do 13 roku życia, którzy tegoroczne ferie chcieliby spędzić aktywnie i… w iście amerykańskim stylu! Zapisy trwają.


Ferie z dala od komputera

Ferie to doskonały czas, aby odpocząć nie tylko od nauki, ale i komputera, dlatego Panthers Wrocław – mistrzowie sportów amerykańskich postanowili zaprosić w tym roku dzieci i młodzież na aktywne półkolonie, organizowane w swojej siedzibie, czyli na wrocławskim Stadionie Olimpijskim.

– Promowanie sportu oraz aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży to jeden z priorytetów w działalności naszego klubu, dlatego zdecydowaliśmy się na tego typu propozycję półkolonii w okresie ferii zimowych. Wierzymy, że mogą okazać się one nie tylko super czasem spędzonym w gronie rówieśników, ale dla części z nich staną się być może początkiem nowej zajawki i przygody ze sportami amerykańskimi – mówi Prezes Zarządu Panthers Wrocław, Michał Latoś.

Futbol, softball czy lacrosse? Nie musisz wybierać!

Przedstawiciele klubu w ramach półkolonii zaplanowali zajęcia z różnych dyscyplin, na co dzień reprezentowanych przez zawodników Panthers Wrocław, zarówno na polskich, jak i międzynarodowych boiskach. Uczestnicy będą mogli sprawdzić się więc w futbolu amerykańskim, softballu, lacrosse, a także Ultimate frisbee. W programie znalazły się również inne atrakcje – trening „zdrowe plecy”, nauka masażu sportowego przy użyciu rollerów, jak również możliwość udziału w przeróżnych badaniach zdrowia.

Zajęcia z trenerami Panthers Wrocław

Dziewczynki i chłopcy, którzy wezmą udział w półkoloniach, znajdą się pod skrzydłami wykwalifikowanego składu trenerskiego, mającego wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi – w tym z zawodnikami młodzieżowych sekcji Panthers Minis i Juniors.

Do dyspozycji uczestników, będzie nie tylko najlepsza w Europie murawa stworzona z myślą o futbolu amerykańskim, ale także sala sportowa i klubowe siłownie, w których na co dzień trenują między innych zawodnicy pierwszego składu Panthers Wrocław.

Jak się zapisać?

Zajęcia będą odbywać się w godzinach od 8:00 do 16:30. Koszt 5-dniowego udziału, w którym zawierają się również 2 posiłki dziennie (II śniadanie i obiad) oraz ubezpieczenie to 500 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji, a także możliwość zapisów dostępna jest pod mailem: katarzyna@pantherswroclaw.com.

Udostępnij

  • Udostępnij na Facebook
  • Udostępnij na Twitter
Translate »